שינוי הרגלים מזיקים בניית הרגלים בריאים פיתוח התמדה וכוח רצון חיזוק המשמעת העצמית כלי NLP מתקדמים

תוכנית אימון מעשית לשינוי הרגלים ופיתוח משמעת עצמית

כמה דברים בחיים רצית ולא הגשמת
רק כי לא הצלחת להתמיד לאורך זמן?

היכולת שלנו להגשים תלויה ביכולת שלנו להתמיד במשך זמן,
לשמור על הרגלים מועילים (ולהיפתר מהרגלים מזיקים)

קח/י נשימה עמוקה, עצום/עצמי את העיניים ותאר/י לעצמך…
איך החיים שלך יראו אחרי שתלמד/י לשנות הרגלים ולהיות עם משמעת עצמית יציבה שלא דורשת ממך מאבק פנימי, אלא מגיעה באופן טבעי וזורם

אם זה נשמע לך כמו משהו שיכול להועיל לך

 

אני מזמין אותך להצטרף אליי לתוכנית אימון מעשית
שתעזור לך לפתח התמדה ולשנות הרגלים צעד אחר צעד
ותתן לך כלים לעשות את זה באופן הרמוני ולא מתוך התנגדות

מה באמת מונע ממך מלהגשים את עצמך?

יש כל-כך הרבה דברים שהיית רוצה לעשות. אבל, בכל פעם שדבר כזה עובר לך בראש, בכל פעם שמתעורר בך רצון…

משהו בראש מתחיל להגיד דברים כמו:

שורה תחתונה, אנחנו מוצאים אלף ואחד תירוצים ללמה הדברים לא עובדים לנו כמו שאנחנו רוצים. אבל האמת היא שכל האנשים המצליחים בעולם יודעים דבר אחד קטן שמבדיל אותם מכל השאר:

הצלחה לא תלויה בכישרון
הצלחה תלויה במשמעת עצמית, התמדה וכוח רצון.

למעשה, אם נהיה כנים עם עצמנו נגלה שאנחנו כבר מאמינים בזה. כולנו מבינים את החשיבות של התמדה וכולנו מסכימים שעם הניסיון והתרגול אנחנו הולכים ומשתפרים. אז למה בכל זאת משהו בך מתכווץ עם קריאת המילים האלו?

כי הרבה יותר נוח להאשים את הכישרון או הגנטיקה.

הרבה יותר קל לוותר לעצמנו מאשר להתמיד

להפיל הכל על דברים שלכאורה אין לנו דרך לשלוט בהם, כמו גנטיקה, כישרון, חינוך, תרבות או כמה כסף יש להורים – מוריד מאיתנו את האחריות ואנחנו כביכול יכולים לחיות חיים בינוניים בשקט בלי התחושה הקשה שאנחנו במו ידינו אחראיים לכישלון ולבינוניות שלנו.

לעומת זאת, ברגע שאנחנו מכירים בכך שהתמדה ומשמעת עצמית זה מה שצריך כדי להצליח בכל תחום בחיים – זה מכריח אותנו אשכרה לצאת לדרך ולהתחיל לפעול. מכריח אותנו להתנסות וגם לטעות ולמעוד בדרך. זה דורש מאיתנו לעבוד קשה ולהשקיע מאמץ במשך זמן, וזה הרבה פחות נוח מלשבת רגל על רגל בבית ולפנטז על הצלחה.

אבל, (וזה אולי אחד ה-אבל-ים הגדולים ביותר בחייך), כשאנחנו מחליטים סוף-סוף להפסיק לוותר לעצמנו ואשכרה להתמיד במשהו עד הסוף, אנחנו מגלים עד כמה אנחנו באמת יכולים לצמוח…

ואז?

ברגע שמתחילים להתמיד השמיים הם הגבול

[ואפילו הם לא]

השאלה היא מה אנחנו מעדיפים: להמשיך לוותר לעצמנו ולהתבאס או לפתח משמעת עצמית ולהתחיל להגשים את החלומות שלנו.

אני יודע את זה כי אני, בעצמי, תמיד הייתי מלך התירוצים והאשמות. האשמתי תמיד את המורים בזה שלא הלך לי בלימודים, כשיחקתי כדורסל האשמתי את הגנטיקה הגרועה שלי ובכלל, בכל מקום בחיי, העדפתי תירוצים על עשייה.

תירוצים עזרו לי להרגיש טוב עם עצמי. אבל בשלב מסוים הבנתי שאני לא באמת מרגיש טוב עם עצמי… שאני בעצם מתפשר על כל מה שאני יכול להגשים והחלטתי לעשות שינוי.

היום, אני במקום אחר לגמרי וכבר הוכחתי לעצמי שאני יכול להצליח בכל הדברים שפעם חשבתי שאין לי בהם סיכוי:

הקרחון המתעתע של ההצלחה

כשאנחנו רואים הצלחות אנחנו רואים רק את קצה הקרחון ולא את כל המאמצים וכישלונות שהיו בדרך. היום למשל, כשאנשים מסתכלים עליי הם כותבים לי שיש לי כישרון מולד למקצועות הטיפול והפסיכולוגיה, שאני כותב מוכשר ופשוט "יש לי את זה". המחשבות האלו, מגיעות מהתוצאה. אנחנו רואים את ההצלחה ומניחים שהיא מבוססת על המרכיבים האלו כמו כישרון טבעי.

אבל האמת היא שלקח לי הרבה מאד זמן, נחישות, מאמצים וכישלונות כדי להגיע לאיפה שאני נמצא היום. לא כישרון או יכולות הן מה שהביאו אותי לכאן – אלא הנחישות, המוטיבציה, ההתמדה וכוח הרצון שלי.

דמיינו קרחון שרק הקצה הקטן שלו גלוי מעל לפני המים. כך בדיוק נראית הצלחה בעולם. כשאנחנו רואים אנשים מצליחים – בכל תחום – אנחנו מתבלבלים לחשוב שזה כל מה שיש שם. כמו קצה הקרחון. כאשר בפועל, מתחת לפני המים מסתתרת המסה האמיתית: הדרך המשמעותית שעבר אותו אדם בדרך להצלחה.

3 מרכיבים בדרך להגשמה

של המטרות שלך והגעה להישגים משמעותיים

ניהול זמן אפקטיבי
וביצועי שיא

התמדה ומשמעת עצמית

בניית הרגלים בריאים וניקוי מזיקים

איך התוכנית הזו תעזור לך?

יצירת שינוי פנימי עמוק שנשאר זו לא משימה פשוטה. רוב האנשים שהולכים לסדנאות או מצטרפים לכנסים של גורואים בין לאומיים, מתמלאים במוטיבציה לזמן קצר וכעבור שבוע-שבועיים חוזרים להרגלים הישנים שלהם.

כדי לפתח מוטיבציה, התמדה, משמעת עצמית וכוח רצון שישארו איתך לאורך זמן… כדי ליצור שינוי אמיתי שבאמת ישאר חלק ממך לתמיד, צריך לעבור תהליך מלא שמורכב מ-4 מרכיבי השינוי:

במשך 5 השבועות הקרובים נעבור יחד על כל החלקים הדרושים להצלחה שלך וניצור שינוי משמעותי בעזרת 4 מרכיבי השינוי.

תכנות תת המודע ויצירת שינוי תודעה עמוק

כדי שהשינוי ישאר יציב לתמיד, הוא חייב להגיע מבפנים. לא מספיק ליצור רק שינוי שטחי ולקוות שהכל יסתדר. לצורך כך, במהלך התוכנית נשתמש בטכניקות NLP ותרגילים מעשיים כדי להטמיע את השינוי עמוק בתוך תת המודע שלנו.

החלפת הרגלים מעכבים בהרגלים מקדמים

גם כאשר אנחנו יוצרים שינוי תודעה עמוק, כל עוד ההרגלים שלנו נשארים כפי שהיו, זה רק עניין של זמן עד שגם תת המודע שלנו יבגוד בנו. לכן, במהלך התוכנית נזהה את ההרגלים שתוקעים אותנו ומונעים מאיתנו להצליח – ונחליף אותם בהרגלים שידחפו אותנו קדימה וישמרו את השינוי.

התמודדות עם החיים האמיתיים ומצבי לחץ

אבל גם עם שינוי תודעה והרגלים מקדמים – עדיין יש סכנה אחת גדולה שעומדת בינך ובין חיי הגשמה עצמית: החיים עצמם.

העניין הוא כזה, החיים קורים ואין שום דבר שאנחנו יכולים לעשות עם זה. החל מדברים קטנים ומעצבנים שקורים לנו ביום-יום ועד למשברים קטסטרופליים. כל אירוע כזה, קטן כגדול, עלול להסיט אותנו מההרגלים שפיתחנו ולפגוע בשינויים העמוקים שיצרנו.

כדי להמנע מהסכנה הזו, התוכנית נלמד איך להתמודד נכון עם מצבי לחץ ואיך לשמר את התודעה וההרגלים שלנו גם במצבים הקיצוניים ביותר. בעזרת התנהלות יעילה בשעת משבר, נוכל להבטיח שתוכנית כזו לא תהיה סתם עוד אפיזודה חולפת – אלא שינוי של ממש שישאר איתך לנצח.

עיצוב הסביבה כך שתתמוך במשמעת העצמית

"ככל שאני מכיר בחולשותיי, כך אני נעשה חזק יותר" – זו אחת המנטרות שאני משנן לעצמי. 

זה נכון שאנשים רבים מחשיבים אותי כמומחה לפסיכולוגיה, לשינוי הרגלים ולתת המודע, אבל בסוף אני בן אדם וגם לי יש חולשות ונקודות תורפה, ואני יודע שהסיבה שלמרות החולשות אני מצליח (לרוב) להתמיד ולשמור על משמעת עצמית במשך זמן, זה בגלל שאני לא מסתמך רק על כוחות הנפש הפנימיים שלי, אלא באופן יזום מעצב את הסביבה והחיים שלי כך שיתמכו בכוח הרצון ולא יקשו עליו. 

את כל "הטריקים" האלו שנחשבים כביכול כטכניים וחיצוניים, אלמד אתכם בתוכנית, מכיוון שבעיניי הענווה הזאת והיעזרות ב"טקטיקות" החיצוניות היא אחד המאפיינים הבולטים ביותר של אנשים שמצליחים להתמיד במשך שנים בלי להישבר.

ככה זה עובד בפועל

איך נשיג את התוצאות?

כמו שכבר בטח הבנת, התוכנית הזאת בנוייה כדי לאפשר לך ליצור שינוי עמוק ויציב שישאר איתך לתמיד. אבל שינויים משמעותיים דורשים תהליכים משמעותיים ומקיפים ולכן לא מספיק להתמקד רק בזווית אחתצריך לגשת לתהליך השינוי מכל כיוון אפשרי. במהלך התוכנית אנחנו נעבור שינוי של 360 מעלות בעזרת כל כלי וטכניקה שקיימים בתחום:

ואלו הם 14 השלבים בהם נצעד...

1. בניית יסודות עוצמתיים

נבין את הסיבה העמוקה שמונעת מאיתנו להתמיד ונפתח מיינדסט שיאפשר לכוח הרצון שלנו לצמוח בעזרת מחקרים אקדמיים בנושא.

2. הפסיכולוגיה של מוטיבציה

נבין לעומק את ארבעת מרכיבי המוטיבציה, נבין את המנגנונים הפסיכולוגיים שמשפיעים על המוטיבציה שלנו ונלמד איך לעשות "טריקים" למוח שלנו כדי שארבעת המרכיבים יניעו אותנו למוטיבציית שיא.

3. סדנת הצבת מטרות

סדנה המעשית הזאת משולבת בתהליך ובה נלמד איך להגשים את החלומות שלנו ולהפוך את השאיפות והרצונות למטרות ויעדים מוגדרים היטב כאלו שיגרמו לנו לפעול, להתמיד ולהגיע לתוצאות ממשיות

4. טיפול במחסום פער הזמן

נשתמש בטכניקות NLP עוצמתיות ובטריק מוכח מחקרית(שאני משתמש בו כל יום), לטיפול באחת המכשלות הפסיכולוגיות שהכי הורסות התמדה. איך לעשות את מה שקשה בהווה ומתגמל בעתיד ולהנות מזה - בלי מלחמה עצמית.

5. טיפול במחסום חוסר וודאות

חוסר הוודאות והספק הוא כנראה המחסום שהכי קשה להיפטר ממנו למרות שכולנו מבינים שהוא אויב משמעותי להצלחה שלנו בכל תחום בחיינו. הגיע הזמן שנחסל אותו בעזרת טכניקות NLP.

6. פיתוח הרגלים

בשלב הזה, נתחיל להעביר את היכולות החדשות שלנו לשלב הבא – שלב ההרגל. השלב בו אנחנו פועלים בעוצמה באופן אוטומטי והתמדה הופכת להיות עניין שבשגרה.

7. טיפול בפרפקציוניזם

נמאס לך מדחיינות? צריך להיפטר ממחלת ה-"אני לא עושה עד שזה לא מושלם" והפחד מטעויות וכישלונות. אחרי הכל, "מושלם" הוא האויב הגדול ביותר של ה-"מצוין".

8. מיקוד ופוקוס

עכשיו כשיש לנו כוח רצון ומשמעת עצמית, הגיע הזמן שנלמד לכוון את המשאבים שלנו למקומות הנכונים ולהתפקס על מה שחשוב לנו באמת.

9. עיצוב הסביבה

בפרק הזה נלמד איך לבנות לעצמנו סביבה מחזקת ומעצימה שתעזור לנו לשמור ולפתח את ההרגלים החדשים שיצרנו.

10. הפרעות קשב וריכוז

בעידן המודרני יש המון הסחות דעת ורובנו סובלים במידה כזו או אחרת מהפרעות קשב וריכוז. בפרק זה נלמד את 10 הדיברות להסרת ההפרעות והשארת הקשב והריכוז.

11. חזון

נלמד להתחבר לכוח החזק ביותר שמאפשר לנו לנוע קדימה ולהתגבר על קשיים ומכשולים – החזון שלנו. כשאנחנו מחוברים למטרה שגדולה מאיתנו, שום דבר לא יכול לעצור אותנו.

12. טיפול שורש בהתמכרויות

הטריק המנטאלי שיעזור לכם להפסיק במלחמה עצמית ולשחרר התמכרויות והרגלים מזיקים ללא מאבק, בעזרת טיפול בשורש העמוק והנסתר שמושתף לכל ההתמכרויות.

13. ויסות אנטי-התמכרותי

איך לגרום למוח שלנו לסלוד מהדבר שאליו אנחנו מכורים על ידי איתור הטריגרים הפנימיים והחיצוניים שמפעילים אצלנו את האוטומט של התמכרות.

14. חיסול ההרס העצמי

שינוי המאפיינים הפנימיים שמובילים אותנו להתמכרויות והרס עצמי, תוך שבירת האוטומטים וההרגלים העמוקים שמונעים מאיתנו להפסיק הרגלים מזיקים ולפתח הרגלים מועילים.

שבועות
שיעורים
+
תלמידים

מה ההשקעה שלי?

אוקיי, הבנת שזה בדיוק המסלול שישנה לך את החיים ועכשיו רק נשאר להבין כמה זה יעלה לך?

תשובה: הרבה פחות ממה שנדמה לך.

הנה שוב מה שאת/ה מקבל/ת היום:

ביום יום, המחיר של כל אחד מהקורסים הוא 970 ₪.
כלומר, כפול ארבעה קורסים זה 3,880 ₪ לכל התוכנית.

ותכלס זה שווה אפילו יותר...

כי הרי משמעת והתמדה זה מפתח לכמעט כל דבר
בריאות, עסקים, קריירה, מערכות יחסים, טיפוח הכישרונות
ובקיצור, כל דבר 

ושינוי הרגלים מזיקים…
טוב, זה משהו שיכול להציל את הבריאות הפיזית והנפשית שלך
ומה שווה יותר מזה?

ובתכלס, זה גם ברור לי שאנשים ירכשו בעלות הזו, כי יש מאות אלפי אנשים שכבר נעזרו בתכנים שלי ביוטיוב ברמה יומית והחיים שלהם השתפרו באופן משמעותי

והאנשים האלו כבר סומכים עליי ועושים חשבון פשוט:

"אם מהתכנים החינמיים קיבלתי כל כך הרבה, אז מה יקרה כשארשם לתוכנית אימון מקיפה ומסודרת שבנויה כתהליך ומובילה צעד אחר צעד אל עבר מטרה, זה שווה לי כל סכום" 

ועדיין השאיפה שלי פה היא להנגיש ומבחינתי התוכנית הזו נועדה כדי שאוכל להעביר את התהליך לכל שרוצה לעבור אותו

גם כאלו שלא יוכלו להרשות לעצמם אימונים אישיים או קורסים פרונטליים ארוכים שעולים בהתאם.

לכן נכון לעכשיו, ההשקעה שלך בתוכנית האימון לפיתוח התמדה ולשינוי הרגלים היא 1,188 ש"ח בלבד או ב-12 תשלומים של 99.

כל מה שצריך לעשות זה רק להזין קוד קופון "התמדה" ולראות את המחיר צונח ב-70%

לכל המסלול: (4 קורסים מלאים), ליווי בקבוצה סגורה ושידורי לייב מיוחדים.

כדי לקבל את המחיר המוזל של
99* 12 תשלומים
יש להזין קוד קופון: "התמדה"
ולראות את המחיר צונח ב-70%
למה לבחור דווקא בתוכנית הזו?
100% פרקטי

ממש כמו מאמן אישי דיגיטלי שלוקח אותך צעד אחר צעד לפיתוח התמדה, כוח רצון ומשמעת עצמית.

בתנאים שלך

ללמוד מתי שנוח לך, מאיפה שנוח לך וכמה שבא לך. בלי לחכות בפקקים ובלי לחפש חניה.

בלי קשקושים

נמאס לך שמורחים אותך בתאוריה לא רלוונטית? כאן תמצא רק 100% תוכן איכותי ופרקטי שייקח אותך למטרה שלך.

בנוי על מנת לייצר התמדה

תוכנית האימון מחולקת לפרקים ושיעורים בצורה שמאפשרת התמדה גם לאנשים העמוסים ביותר.

וזה עוד לא הכל...

סדנאות זום בלייב

תוכנית האימון הדיגיטלית תפתח לך באופן מיידי 
והיא בפני עצמה שווה את ההשקעה ויותר ממנה

התוכנית ערוכה היטב מלוטשת ומעוצבת במיוחד לצפייה נוחה בדיגיטל, לכן היא נותנת יותר ערך מכל סדנת זום

בנוסף לכך יש קבוצה סגורה שבה אני עונה לך על כל שאלה ואפשר לראות מענה לשאלות קודמות
יחד עם היתרונות האלו, אני מבין את הצורך הרגשי בלייב וגם לי יש רצון לתת מעבר, לפנק ולעדכן כל הזמן בדברים החדשים ביותר 

לכן חלטתי שכל כמה חודשים
אקיים סדנת בונוס מיוחדת בלייב

 

כל סדנה כוללת:
תוכן העשרה ייחודי ומרתק
שאלות ותשובות בכל נושא שתרצו
תרגילים מעשיים ומדיטציות מודרכות

כל מי שרכש את התוכנית לפני הלייב 
יוכל להשתתף בחינם, בלי שום תוספת

אבל אם רכשתם אחרי, פספסתם…
ולא תוכלו לקבל את ההקלטות

לכן שווה להירשם עכשיו!
כי ככל שאתם מצטרפים מוקדם יותר, כך תוכלו להשתתף ביותר סדנאות לייב

כדי לקבל את המחיר המוזל של
99* 12 תשלומים
יש להזין קוד קופון: "התמדה"
ולראות את המחיר צונח ב-70%
רגע, יש לי כמה שאלות...

ברור, אחרת לא הייתי טורח להכין תוכנית כזו😊
אתה יכול להסתכל על זה ככה: בקורסים נעמיק במשך שעה על כל 5 דקות של תוכן חינמי.
כלומר, רמת העומק אליה אנחנו נכנסים היא מטורפת.

אין ספק שהתוכן החינמי שלי משמעותי והרבה אנשים שיתפו אותי שחוו שינויים מדהימים רק ממנו. ובכל זאת, בתוכנית אנחנו פשוט יורדים לרזולוציות אחרות לגמרי.

מעבר לכך בתוכנית החומר מסודר ומאורגן לך לפי הסדר הנכון, קל להתמצא ולמצוא את מה שאתה מחפש, גם אם תרצה לחזור שוב על חלק מהתכנים במועד מאוחר יותר.

בנוסף לכל אלו, בתוכנית אתה מקבל תרגילים וכלים מעשיים שמאפשרים לך לעבור תהליך אינטנסיבי ועמוק שפשוט אי אפשר לעבור בעזרת צפייה רנדומלית בתכנים ברשת.

ואם כל זה לא מספיק – אז גם יש לך את התמיכה והליווי שלי לכל אורך הדרך.

בקיצור, התוכנית הזו היא נוסחת הצלחה על סטרואידים.
אין לזה תחליף…

בוא נשים את הקלפים על השולחן. אם אתה חווה בעיה רגשית עמוקה שגורמת לך לדחיינות וחוסר מעש, או שיש לך התמכרות הרסנית וחשבת ללכת לפסיכולוג, זה כנראה רעיון טוב בכל מקרה, וזה יהיה לא אחראי מצידי להמליץ לך אחרת.

יחד עם זאת, אני ממליץ בחום לקחת את הקורס במקביל. סביר מאד להניח שזה יקצר משמעותית את הטיפול ויחסוך לך המון כסף.

אם אין עניין מהותי או צורך מיוחד בטיפול או אימון, אני ממליץ לעשות את הקורס ואחר כך, אם תרצו להמשיך לעבוד על דברים אחרים, תמיד תוכלו לעשות את זה עם יותר יכולת להתמיד ועם פחות הרגלים מזיקים 

התשובה היא גם כן וגם לא

ב-NLP יש תהליכים שמאפשרי ליצור שינויים מהירים. אם תעשו את התוכנית ותבצעו את התרגילים, אין ספק שתרגישו שינוי משמעותי ותראו תוצאות כבר תוך שבועות בודדים ובמובן הזה התשובה היא חד משמעית כן.

למה לא? בגלל משמעת עצמית והתמדה אלו תוכנות שממשיכות להתפתח כל הזמן, והכלים בתוכנית יכולים לקחת אתכם דרך ארוכה, למעשה אני מתרגל את הכלים האלו כבר במשך שנים והם כל זמן ממשיכים לחזק אותי וכך גם מספר רב של מתאמנים שלי. במובן הזה השינוי לא מתרחש תוך 5 שבועות כי הוא ממשיך גם הרבה לאחר שתסיימו לצפות בתוכנית.

כמו כן, המטרה היא שתתמידו לא למספר שבועות, אלא שנים. שתפסיקו עם ההרגלים המזיקים לא למספר שבועות, אלא לתמיד, לכן התוצאות של התוכנית הזו הן למעשה גם שנים קדימה.

הרי אין לכם יעד סופי, אתם כל הזמן רוצים ויכולים להתפתח עוד. מה שבטוח הוא שהכלים שתקבלו בהחלט יוכלו לשמש אתכם במשך שנים רבות והייתי אומר גם כל החיים.

התוכנית רלוונטית מאוד לכל בעל עסק ויכולה לעזור לפתח את העסק, לשפר את הביצועים ולבצע את המשימות הדרושות.

לכן זה יכול להיחשב כהוצאה עסקית ובכוונה עשיתי שעל הקבלה יהיה כתוב "תוכנית אימון", כדי שגם רואי חשבון קפדנים יוכלו לקבל את זה.

ואתם יכולים להרגיש עם זה שלמים לגמרי, כי זה באמת מה שזה – תוכנית אימון שיכולה לקדם אתכם עסקית.

כן! אני כאן כדי לעזור וללוות אותך לכל אורך הדרך – ולא רק אני…!

הקהילה הסגורה שלנו ממיועדת גם כדי שאוכל לענות לך על השאלות מבלי שתצטרך לשלם לי על ייעוץ אישי,
וגם כדי שתוכל ליצור קשרים עוצמתיים, לעזור ולהיעזר באנשים נוספים בדיוק כמוך.

בוודאי! למעשה התוכנית בנויה במיוחד בשביל אנשים כמוני וכמוך!

קודם כל מעצם כך שאין צורך לצאת מהבית ולנסוע בפקקים.

מעבר לכך, השקעתי מחשבה רבה איך לצמצם מסרים מורכבים בצורה מדויקת וממוקדת, כך שניגש ישר לעניין.

לא לקחתי צילומים מהרצאות וקורסים פרונטליים שיש בהם שאלות של תלמידים וברבורים מיותרים, אלא הקלטתי את השיעורים במיוחד כך שיתאימו לקורס דיגיטלי ויהיו אפקטיביים מבחינת זמנים.

כמו כן, התוכנית מחולקת לפי פרקים, כל פרק מחולק לשיעורים של 10 דקות במומצע וכל שיעור מתמקד בנושא מסוים, כך שניתן להתאים לעצמך תוכנית לימודים בצורה מאוד נוחה.

בטח! יש לי קליניקה פעילה

ובכל זאת, אני ממליץ לך להתחיל עם התוכנית!
אין ספק שהייתי שמח למכור לך תוכנית ליווי אישי ב-12,000 (או יותר, בהתאם למספר הפגישות). אבל יש לך כאן תוכנית במחיר כל כך אטרקטיבי וכל כך מקיפה, ששווה קודם להתחיל ממנה.

התוכנית הזאת יותר אפקטיבית מכל דבר אחר
ואני באמת מאמין שהיא הדרך האידיאלית לפתח משמעת עצמית.

כאשר, גם אם עבורך מתאים אימון אישי, מה שבטוח הוא שמי שיגיע לאימון אחרי שעשה את התוכנית הזו, אז האימון יהיה הרבה יותר מהיר ועוצמתי.

רשמתי ששניים מהקורסים שמרכיבים את התוכנית, הקורסים המשמעותיים והגדולים יותר, הם קורסים של NLP

NLP לפיתוח התמדה וכוח רצון ו-NLP לעבודה עם התמכרויות והרגלים מזיקים. 

אמנם זה נראה לי מובן מאליו ובטוח שרובכם הבנתם, אך חשוב לי להיות בהיר ואמין בצורה מקסימלית, לכן אכתוב את זה במפורש, זה לא קורס מטפלים בשיטת NLP, המוכנה פרקטישינר, אלא קורס שמשתמש בכלים וטכניקות משיטת NLP כדי לעזור לכם לפתח התמדה, כוח רצון ומשמעת עצמית וכדי לשחרר התמכרויות והרגלים מזיקים, זה יותר כמו לעבור תהליך של אימון בשיטת NLP.

כמובן אם אתם כבר מטפלים או מאמנים, או שאתם מתכוונים ללמוד בעתיד, הכלים שתלמדו בקורס בהחלט יעזרו לכם להדריך את המתאמנים שלכם ולעזור להם לפתח התמדה וגם לשחרר התמכרויות, יהיה לכם מאוד ברור איך להשתמש ברעיונות האלו כדי לעזור לאנשים בקליניקה ותמיד תוכלו לשאול אותי גם איך לעשות התאמות. 

אז בשורה התחתונה, זה לא קורס למטפלים, אני לא מדבר שם על יחסי מטפל מטופל וניהול קליניקה, זה קורס שמעביר אתכם תהליך אימון ומשתמש בכלי NLP ולכן נקרא NLP לפיתוח התמדה. אם אתם כבר מאמנים תוכלו להשתמש בכלים בקורס על מונחים שלכם

המאמן שלך בתוכנית
קצת עליי
שחר כהן

אני מניח שאת רוב הסיפור שלי אתם כבר מכירים, אבל מכיוון שיש אנשים שרוצים לדעת קצת מה עשיתי שמסמיך אותי ללמד משהו, אתמצת בקצרה ציוני דרך משמעותיים.

כמובן, לא בשביל להתרברב, אלא רק כדי לתת לכם מושג מי אני בתור מורה ולְמָה אתם יכולים לצפות ממני.

מאז 2015 אני מלמד NLP והכשרתי כבר אלפי תלמידים בשיטה. כמו כן, כתבתי ארבע ספרי לימוד מלאים ב-NLP שמשמשים אלפי אנשים. 

יצרתי את ערוץ היוטיוב, הפודקאסט ואתר האינטרנט הגדולים בארץ בתחום ה-NLP, המדיטציות וההתפתחות האישית עם למעלה מחצי מיליון האזנות איכותיות בחודש. הפודקאסט הוכרז על ידי ספוטיפיי לאחד מחמשת המושמעים בישראל וביוטיוב אין דירוג פודקאסטים, אבל הוא כנראה המוביל.

עבדתי עם מאות אנשים אחד על אחד בקליניקה הפרטית שלי (ועם אלפים בקבוצות),

הפרקטיקה של התוכנית הזאת, מגיעה לא רק ממאות הספרים שקראתי בתחום וההדרכות שעברתי, אלא מהניסיון שלי בשטח עם אנשים ומתוך ההבנה שצברתי על מה באמת עובד ויוצר את השינויים העמוקים.

אבל הכי חשוב, זה החזון שמוביל אותי, אותו חזון שהוביל אותי להעלות ליוטיוב בחינם תכנים ומדיטציות באיכות שבנינו אנשים מוכנים לשלם עליה הרבה כסף. וזה החזון להנגיש את הידע והכלים הללו בצורה מעשית, מעמיקה ובו זמנית ברורה וקלה ליישום.

תכלס זה אפילו מעבר לחזון, זה ייעוד שבחר בי, אני לא יכול שלא לעשות את זה, עשיתי את זה שנים לפני שדמיינתי שזה יהיה גם פרנסה ואני ממשיך לתת רוב התכנים שלי בחינם. קורס בתשלום פשוט מאפשר לי להשקיע בו פי 10 יותר משאבים וזמן ולתת איכות ושירות ברמה גבוהה יותר, אז אם התחברתם לתכנים הפתוחים שלי, תוכנית האימון הזו תעביר אתכם תהליך בכמה ליגות מעל וכבונוס על הדרך תתמוך בכל העשייה של התכנים.

מקרב לב,

שחר כהן

כדי לקבל את המחיר המוזל של
99* 12 תשלומים
יש להזין קוד קופון: "התמדה"
ולראות את המחיר צונח ב-70%
כל הזכויות שמורות © שחר כהן 2024
נבנה באהבה ע"י:
Full
דילוג לתוכן