מחפשים הרצאה מרתקת, חווייתית ובעלת ערך מעשי?

ההרצאות של שחר מועברות בצורה אינטראקטיבית שמפעילה את הקהל ושמות דגש על הקניית כלים ומיומנויות ליישום בחיי היום יום. הקהל לא רק יוצא עם כלים תובנות וכלים מעשיים, אלא גם עם תחושה טובה, גיבוש ואנרגיות גבוהות.

שחר כהן הוא מרצה מבוקש, עם אלפי שעות ניסיון של עמידה מול קהל בהרצאות ממוקדות ובקורסים מקיפים.

ניתן להזמין הרצאות ממוקדות לארגונים וכן סדנאות מעמיקות של מספר שעות.
כמו כן, ניתן להתאים את משך ההרצאה ותוכן ההרצאה בתיאום מראש.

להזמנת הרצאה, סדנה או קורס בהתאמה אישית, יש ליצור קשר בפרטי

דרך האינסטגרם

וואטסאפ 

או מייל – i@shaharcohen.co.il

 

להלן מספר הרצאות מומלצות (ניתן לבצע התאמה אישית)

מה מנהלים יכולים ללמוד ממאמנים ומטפלים

מאמנים ומטפלים נדרשים להביא את התקשורת הבין אישית שלהם לרמה הגבוהה ביותר, מאחר והם עוסקים בנפש האדם ובנושאים רגישים.

      הם חייבים לדעת איך:

  • ליצור חיבור, פתיחות ואמון באופן מהיר ולגרום לתחושה נוחה ונעימה.
  • לקרוא את הרגשות והמחשבות של האדם דרך התקשורת הלא מילולית.
  • להעביר מסרים שלאדם קשה לשמוע בצורה לא שיפוטית.
  • להעצים ולבנות מסוגלות עצמית וביטחון אצל האדם. 
  • להניע אנשים לפעולה ולרתום אותם למטרות שלהן.
  • ועוד.
 

כל המיומנויות האלו רלוונטיות גם למנהלים, לא סתם אומרים שהמנהל המודרני הוא גם סוג של מאמן שיודע לרתום. רק שלמנהלים לא עוברים הכשרות מקיפות בנושאים האלו כמו שמאמנים ומטפלים עוברים ולשם כך בדיוק נועדה ההרצאה (ניתן לעשות כהרצאה ממוקדת או כסדנה מקיפה).

מיינדפולנס לאדם העמוס (כולל תרגול וכלים מעשיים)

לפני 20 שנה כמעט אף אחד לא הכיר את המושג מיידנפולנס וכיום זה הפך לבאזוורד שכולם רוצים ללמוד, אבל למה?

מה יש בתרגול מיינדפולנס שהופך אותו לכל כך אפקטיבי, מרגיע ומרפא, ואיך זה שתרגול מיידנפולנס תורם לחייהם של רבים כל כך?

בהרצאה נדבר על יתרונות המיינדפולנס, איך לתרגל אותו בלי שנצטרך להפוך לנזירים או להקדיש הרבה זמן וגם נעשה תרגול משותף כבר בזמן ההרצאה.

הפסיכולוגיה של התמכרות ושינוי הרגלים מזיקים

לרוב האנשים יש איזו התמכרות או הרגל מזיק, בין שמדובר באכילת יתר, עישון, שופינג או רשתות חברתיות, מסתבר שלכל ההתמכרויות יש מכנה משותף ואם נבין אותו נוכל להתחיל לנהל את ההרגלים שלנו במקום שהם ינהלו אותנו.

בהרצאה נלמד איך התמכרות משפיעה על המוח, מה הגורם השורשי להתמכרויות. כמו כן נכיר יטה בעזרתה ניתן לשנות הרגלים מזיקים. 

ההרצאה מעשית ומשלבת תובנות מעולם הפסיכולוגיה, מדעי המוח וה-NLP.

הפסיכולוגיה של האהבה - כלים לקשר זוגי מוצלח

זוגיות טובה היא לא רק מהנה ומספקת, אלא משפיעה לחיוב על כלל תחומי החיים שלנו, וההפך, כשיש בעיות בזוגיות זה פוגע בכל שאר התחומים.

בהרצאה תכירו מהם 3 המרכיבים הפסיכולוגיים של אהבה רומנטית ואיך אפשר להשתמש בהם כדי ליצור זוגיות טובה ומשמעותית יותר. תבינו מהם הגורמים לחסמים רגשיים שפוגעים באינטימיות וביכולת להיפתח ולחשוף את עצמיכם לבן או בת זוג באופן אותנטי ושלם.

בנוסף, תקבלו תובנות וטיפים פרקטיים מחזית המחקר הפסיכולוגי שיאפשרו לכם להגביר את החיבור, התשוקה ותחושות האהבה. הרצאה זו נועדה בראש ובראשונה למי שכבר בזוגיות ורצה לחזק אותה, אך בהחלט מועילה ומעניינת גם לרווקים השואפים ליצור זוגיות.

סדנה מעשית בעיצוב מטרות ויעדים

מטרות זה לא רשימת רצונות וחלומות. יש שיטה וכללים להצבת מטרות שאם לא עובדים על פיהם, הסיכוי להגיע ליעד פוחת.

בסדנה מעשית ואינטראקטיבית נלמד את העקרונות והשלבים שיעזרו לכם לעצב מטרות באופן שיגרום לכם להתמיד בהן ובפועל להגשים אותן. גם אם הייתם בסדנאות על מטרות לפני, תמיד כדאי לעדכן את המטרות ולהציב חדשות. ומה שבטוח, תמיד יש עוד מה ללמוד ולדייק בנושא.

ניתן לתת דגש על הצבת מטרות בצוות על פי שיטת OKR.

כוח רצון - איך ליצור התמדה ועקביות

בהרצאה זו נבין מה עוצר אותנו מלעשות את הדבר היחיד שבאמת יכול לייצר תוצאות בחיינו – פעולות עקביות והתמדה – נבין מהם המחסומים שבולמים את ההתקדמות שלנו ואיך ניתן לשבור אותם כדי להתחיל להגשים את החלומות שלנו.

איך ליצור חיבור ופתיחות בעזרת תקשורת לא מילולית

בהרצאה זו תחשפו לסודות של המתקשרים הטובים בעולם, בניגוד לדעה הרווחת על שימוש במניפולציות, תבינו שלמעשה מדובר בטכניקות אתיות ואנושיות שיעזרו לכם להיות אנשים נעימים יותר ולתחזק מערכות יחסים איכותיות יותר. כמו כן, תלמדו כיצד ליצור חיבור ברמת תת המודע כדי להוביל, להנהיג ולחזק את רמת ההשפעה שלנו.

למעמקי הלא המודע - כיצד לעבוד עם מערכת האמונות

בהרצאה זו, תחשפו לכוחה של מערכת האמונות לעצב את כל התוצאות בחייכם (לטוב ולרע). תלמדו איך אמונה משפיע בפועל על חווית המציאות שלכם ועל ההתנהגות שלכם. תכירו את מבנה האמונה בתוך תת המודע וכיצד נוצרה מערכת האמונות הנוכחית שלכם. כמו כן, תחשפו לכלי שיאפשר לכם לשנות אמונות מגבילות ולהחליף אותם במעצימות.

מדעי האושר - חמשת עקרונות האושר של הפסיכולוגיה החיובית

מהו אושר?
שאלה זו נשאלה רבות במשך ההיסטוריה על ידי פילוסופים וזרמים רוחניים ואלו סיפקו תשובות מעניינות ומגוונות. עם זאת, המדע המודרני והפסיכולוגיה החלו להתעסק בשאלה בצורה רצינית רק בעשרות השנים האחרונות והמדע עדיין בחיתוליו.

בהרצאה תכירו כמה מהתובנות המרכזיות של החוקרים המובילים מתחום הפסיכולוגיה החיובית. כמו כן תחשפו לתובנות גם ממסורות פילוסופיות שהשכילו להעמיק אל נבכי התודעה בצורות מחקר שונות מהמדע המודרני. ובנוסף תקבלו תובנות וכלים משיטת ה- NLP שכולה מכוונת לכלים פרקטים ויישום מהיר של תיאוריות.

השילוב בין מדע הפסיכולוגיה, הפילוסופיה הרוחנית והפרקטיקה הנלפיסטת ייתן לכם תמונת מצב מרתקת על מהו אושר ואיך אתם יכולים להפוך את החיים שלכם לטובים ומאושרים יותר.

סדנה ביישומי NLP מתקדמים

סדנה זו מיועדת לאנשים המעוניינים לקחת את יכולות התקשורת שלהם לרמה הבאה. בסדנה תלמדו לתקשר בשפה הסודית של המוח ולהבין כיצד לעבוד באופן ישיר עם מערכת העצבים כדי להכניס את עצמכם ואנשים אחרים למצבים רגשיים רצויים. כמו כן, לנטרל תקיעויות, פחדים ומשקעי עבר ולהיטען בעוצמות לקראת אירועים חשובים. בנוסף תלמדו כיצד ניתן לייצר כפתורי הפעלה רגשיים שיהיו זמינים עבורכם בסיטואציות מאתגרות.

5 הכללים להערכה עצמית

הערכה עצמית גבוהה נחשבת כמערכת החיסון של הנפש, ברגע שאדם תופס את עצמו כראוי ושווה, כשהוא חי מתוך ידיעה פנימית שהוא בעל ערך ויכולות גבוהות זה מאפשר לאותו לאותו אדם להתרומם מהר אחרי נפילות, להתמודד עם קשיים, להתמיד ולהישאר במצב רוח טוב ותחושת סיפוק.

הערכה עצמית נמצאת במתאם ברור עם הצלחה כלכלית, מערכות יחסים מצוינות, בריאות פיזית והכי חשוב עם אושר ושמחת חיים. כמובן שהערכה עצמית קשורה למושגים מסוגלות עצמית וביטחון עצמי ויש כאלו השמים אותה תחת אותה קורת גג.

בהרצאה תגלו מהם 5 הכללים שאם תקפידו עליהם אתם תפתחו הערכה עצמית ממקור פנימי שמושתת על בסיס איתן ויציב.

ההרצאה ברוח המאמר הזה על שיפור הערכה עצמית. (רק מרחיבה יותר ומתמקדת בחלק מן הכללים ויישום בחיי היום יום).

ניהול משאבי פנים - המדע הפרקטי של הרגשות

הרצאה חוויתית במיוחד המתמקדת בהקניית כלים יישומיים שיאפשרו לכם להשפיע באופן מידי על המצב הרגשי ולתעל את המשאבים הפנימיים להשגת היעדים שלכם. בנוסף תחשפו לשיטות המאפשרות להתמודד עם מצבי לחץ וקשיים בצורה המיטיבית שלא רק תשאיר אתכם שלווים ומלאי ביטחון, אלא גם תאפשר לכם להשיג תוצאות טובות בהרבה.

ניהול זמן בעולם מהיר

כולם יודעים שזמן הוא המשאב הכי יקר ושכל רגע שחלף לא יחזור, כולם מייחלים לעוד זמן ויודעים שבהתנהלות נכונה הם יכולו להשיג יותר וגם להרגיש שלווים יותר, ועדיין כשמציעים לאנשים סדנה לניהול זמן, הם אומרים: "אני עומס, אין לי זמן"

אם זה קרה גם לכם, זה בסדר, רוב האנשים נופלים בטעות הזו וגם אני חטאתי בה ובדיוק לשם כך פיתחתי סדנה תמציתית ואפקטיבית שנועדה להוציא אתכם מהלולאה של חוסר הזמן ולהעביר אתכם למצב בו יש לכם אוויר לנשימה ושאתם משיגים את מה שחשוב לכם מתוך הנאה ושמחה.

להזמנת סדנה, הרצאה או קורס בהתאמה אישית, יש ליצור קשר בפרטי

דילוג לתוכן