אודות גולשי האתר

לפני שמדברים עליי, נדבר קצת עליך

הגלישה באתר תיהיה חוויה מדהימה עבורך אם:

  • מעניין אותך להבין את תת המודע וסודות ה- NLP
  • חשוב לך לשפר את מערכות היחסים ויכולות התקשורת שלך
  • היית רוצה להגיע ליותר תוצאות והישגים
  • היית רוצה להרגיש יותר אושר, הגשמה וחיוניות

הגלישה באתר תיהיה חוויה פחות מדהימה עבורך אם

  • את/ה מחפש/ת פתרונות קסם וטריקים כמו "איך לעשות מיליון בשבוע"
  • את/ה מחפש/ת להשתמש בכלים לצרכים מניפולטיבים
  • התפתחות אישית וצמיחה בכלל לא מעניינים אותך
  • אם המילים רגשות, אושר והגשמה הן גסות ומחוץ ללקסיקון

אז מה "פסק הדין"  אנחנו מתאימים?
אם כן, מצוין, שמח שהגעת הנה, יהיה לך הרבה מה להרוויח
ולכן אני מזמין אותך להצטרף עכשיו לרשימת האנשים המדהימים שכבר עוקבים אחרי התכנים באתר

איך הגעתי לתחום

אם המשכת עד כאן, כנראה שמסקרן אותך להכיר אותי באופן יותר אישי, אז הנה קצת על ההיסטוריה שלי ואיך הגעתי לתחום

לא הייתה לי ילדות קסומה, בטח לא מבחינה רגשית, חוויתי קשיים, אבל כן זכיתי במשמעת עצמית ובעיקר בדרייב ובסקרנות לחקור, לגלות ולהתפתח. בגיל צעיר לקחתי את הדרייב יותר לכיוון של ידע ריאלי,  בתיכון התאהבתי בפיסיקה והיה לי חלום לעסוק במחקר בתחום.

באותה תקופה גיליתי כמה ספרים על כוחו של תת המודע ועל חקר התודעה, איך העולם הפנימי שלנו משפיע על מה שאנחנו רואים וחווים בחוץ. ואיך ניתן להשתמש בעוצמה הפנימית כדי להשיג תוצאות הרצויות.

הדבר המשמעותי ביותר שלמדתי באותה תקופה הוא שהרבה יותר מתוצאות והישגים, ההצלחה האמיתית היא אושר והגשמה.

התאהבתי בתחום והפכתי לכמעט אובססיבי בלימודים, אי אפשר היה לעצור אותי מלחקור, לקרוא ולהשתתף בקורסים. אפילו תוך כדי הצבא הקדשתי כל רגע פנוי במסע ההתפתחות האישית, כאשר כל הזמן מתנגנת לה בראש המוטיבציה העמוקה יותר להביא משהו טוב לאנשים סביבי, לשפר את איכות חייהם ולתרום מעצמי לעולם. אני מאמין שבשנים האחרונות עברתי על מאות ספרים והשקעתי אלפי שעות בקורסים וסדנאות.

כמובן שמהר מאוד הבנתי שהכוח הוא לא בכמות הידע, אלא ביישום שלו, והחלטתי שכל דבר שמדבר אליי אני מיישם באופן מידי בחיי, לא דוחה למחר. ואכן תוצאות החלו להגיע והחיים נהפכו ליותר ויותר קסומים.

הרמה הבאה הייתה צבירת ניסיון מול אנשים אחרים, עוד בתקופת הצבא עשיתי מאמצים גדולים כדי לצאת ללמוד NLP בצורה מקצועית ומיד עם קבלת התעודה התחלתי להנחות ולאמן באופן אישי. עם השחרור ידעתי שאני חייב לקחת את זה כמה רמות קדימה, למדתי את קורסי ה- Master" " וה "Trainer" ומיד התחלתי לא רק להנחות באופן אישי, אלא גם להעביר סדנאות והרצאות לקבוצות.

בגיל 22 קיבלתי הצעה להכין וללמד קורס NLP  לעסקים, בתחילה חששתי להרצות בפני קהל מבוגר ממני, והרי לא היה לי אז ניסיון בעסקים. אך הבנתי שזו ההזדמנות להשתמש בידע שצברתי ויישמתי על עצמי כדי להעביר לקבוצה גדולה של אנשים, ההזדמנות לראות כיצד ההשקעה האינסופית בהתפתחות משתלמת, לא רק לי אלא גם לסובבים אותי.

לקחתי את המשימה ללא היסוס והיה לי ברור שזאת "הקריאה הפנימית" שלי, אני לא מתכוון שהקריאה שלי היא להעביר ידע, אני מתכוון שהקריאה היא לגעת בחיים של אנשים ולעזור להם ליצור טרנספורמציה ושינוי חיובי.

אני מתכוון לאהבה

למעשה כולנו נועדו לאהוב

וזו הדרך האישית שלי להעניק אהבה לעולם

אז אם אתם באים ונתרמים מהתכנים באתר ומהקורסים, אם זה עוזר לכם לשפר  את חייכם, אני חייב לכם תודה, כי אתם עוזרים לי להגשים את הייעוד שלי.

מקרב לב

שחר

הרגישו חופשי ליצור איתי קשר כאן